Виставка картин студентки ІФОН

vystavka-kateryny-nosovoi2З 21 квітня по 16 травня в галереї Наукової бібліотеки гуманітарного корпусу (четвертий корпус) відбувається виставка картин студентки ІІ курсу Інституту філософської освіти і науки Катерини НОСОВОЇ.

Творчість Катерини Носової не носить систематичний характер, проте в її влучних і милих для глядача картинах ми переживаємо сплеск справжніх емоцій.

І це не дивно, бо Катерина зростала в невеликому містечку Бородянка, що на Київщини і з дитинства любила проводити час на природі, спілкуватись як з однолітками, так і з старшими людьми. Щирість до оточуючих і відкритість до світу є людською якістю художниці, доступність у зображенні і чистота ліній є характеристикою її перших кроків у творчості. Саме це ми бачимо в картинах, які представлені на сьогоднішній виставці.

Після закінчення школи Катерина планувала поступати до художньої академії, щоб поглибити свій талант від природи, проте обрала напрям «Культурологія» в НПУ імені М.П. Драгоманова. На її думку важливо навчитись створювати актуальні ідеї, які вже потім можна відтворити на полотнах. Навчаючись в Інституті філософської освіти і науки Катерина наполегливо вивчає історію європейської культури та художньої культури. Для неї важливо відчути світовий художній процес і вже відштовхуючись від цього, молода художниця мріє створити серію філософських картин.