Обговорили сучасні тренди і особисту ефективність

Проект Інституту філософської освіти і науки «Майстерня успішної людини» продовжує збирати довкола себе небайдужих до свого розвитку студентів. Цього тижня учасники обговорювали теми сучасних трендів і особистої ефективності.

8 квітня зі студентами зустрівся директор аналітичного центру «Політика» Микола Давидюк, який розповів про сучасні тренди, подорожі, історії успіху та розуміння сучасного світу. «Диплом університету через подорожі, космополітичні цінності та до чого тут «золотий батон»?», - так прокоментував свою тему зустрічі Микола Давидюк. На думку спікера не слід обмежуватись і шукати те, що пропонує сучасний світ. «Дехто бачить лише проблеми, а слід шукати переваги», – підкреслив Микола. Наприкінці зустрічі спікер побажав кожному учаснику вирішувати складні проблеми, адже це сприяє становленню людини як унікального фахівця.

В суботу, 12 березня, відбулась зустріч з тренером Ольгою Казєвою, яка розповіла про важливість особистої ефективності.

Студенти переглянули кінострічку «День бабака», який має глибоку філософську основу. Фільм зацікавлює концепцією послідовністю устремлінь, які намагався реалізувати головний герой, користуючись тим, що щоранку прокидався в один і той же день і пам'ятав весь попередній досвід.

Флірт з жінками і гедоністичне життя, викрадення грошей у банківських інкасаторів, спроби самогубства... Врешті-решт, Філ Коннорс усвідомлює, що ні задоволення плотських бажань, ні володіння багатством не зробить його щасливим. Він починає робити добро і це приносить задоволення.

Після кіноперегляду Ольга Казєва підкреслила, що людині легше рухатись по життю, якщо вона знає заради чого це робить. «Потрібно навчитись ставити цілі, – сказала спікер. – Мені подобається така формула: Ціль = Мрія * Термін». Потім студенти приступили до практичної частини – заповнення списків життєвих бажань і натхненних речей.

Зустрічі цього тижня стали «екватором» проекту «Майстерня успішної людини». На нових зустрічах учасники презентують власні ідеї, опрацюють цілепокладання, обговорять візуальне мислення, пройдуть «мотузковий курс» по командоутворенню.