В НПУ відбувся «День кар'єри»

2320 березня 2014 року в гуманітарному корпусі відбувся «День кар'єри НПУ». Захід такого формату пройшов в універсиетті вперше: протягом дня роботодавці презентували кар'єрні можливості в холі гуманітарного корпусу.

Серед компаній, які завітали до університету слід виділити структури, які спеціально знаймаються пошуком роботи для молоді: Державна служба зайнятості, Київський молодіжний центр праці, Центр працевлаштування «Імпульс». Також слід виділити роботодавців, які відкриті до співпраці зі студентами: «ProGroup&Renaissance Consultіng», «Adelina Call Center», «Ашан», «Adidas», «Нова пошта», «Сушия».

Відкриваючи виставку, співорганізатор заходу директор Інституту філософської освіти і науки професор Іван Дробот зазначив, що нині роботодавці прагнуть більше працювати з молоддю, яка відрізняється новим мисленням і поглядом на сучасність. Драгомановський університет сприяє кар'єрному зростанню своїх вихованців: «Ми зацікавлені у тому, щоб молодь була успішною», – наголосив Іван Іванович.

Необхідність проведення такого заходу полягає в тому, що саме на таких ярмарках більшість студентів має можливість знайти собі роботу, яка стане початком успішної кар'єри. Старт професійного зростання у представлених компаніях сприяє у правильному виборі подальшої сфери діяльності. І це не лише спосіб заробітку, але і отримання нового досвіду, розширення сфери інтересів.

Запитавши роботодавців про враження від студентів педагогічного університету, то більшість представників зізнались, що вони були вражені їх вмінням спілкуватись. На думку HR-менеджерів, це важливо не лише для вчителя, а й для кожної успішної людини, тому були запропоновані вакансії, де молода людина може розвивати це вміння і далі. Кожна з присутніх компаній пропонувала гнучкий графік роботи та не вимагала попереднього досвіду роботи, що є найкращим варіантом для студентів, які тільки починають працювати.

Організатори обіцяють, що наступного року буде представлено більш широке коло роботодавців. Андрій Рущиц, співорганізатор заходу від Центру працевлаштування «Імпульс» підкреслив: «Головне розпочати. Сьогодні для нас було важливо показати як студентам, так і роботодавцям, що такий формат заходів в нашому університеті затребуваний».

Влада ГЕРАСИМЕНКО