Запрошуємо на культурологічну лекцію про український медіа арт

y prudenko 4

26 лютого в університеті відбудеться відкрита лекція спеціалістки у сфері мистецтва новітніх технологій, доцентки кафедри культурології, кандидатки філософських наук Яніни Пруденко. Першу зустріч, в рамках освітнього циклу «Культурологія», буде присвячено маловідомому напряму українського сучасного мистецтва - медіа арту.

Медіа арт виникає у ХХ столітті як реакція художників на нові технології. В Україні це художнє явище з'являється повсюдно досить пізно - у 1990-х роках після здобуття незалежності і втрати соцреалізмом своїх домінантних позицій. Під час лекції буде розглянуто основні напрямки, міста, представників та приклади українського медіамистецтва.

Яніна Пруденко – культурологиня, кандидатка філософських наук, спеціалістка у сфері медіа-арт, діджитал-арт, мистецтва новітніх технологій, кураторка Відкритого архіву українського медіамистецтва

Зустріч відбудеться в понеділок о 16 год в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (Київ, гуманітарний корпус, вул. Тургенєвська, 8-14). Участь у заході є БЕЗКОШТОВНОЮ за умови реєстрації: https://goo.gl/forms/i7AYPvbUAy6JPEND2 

Проект «Культурологія» пропонує чотири зустрічі на різні теми: 
• 26 лютого відбудеться воркшоп Яніни Пруденко «Український медіа арт у словах і рухомих картинках». Відома дослідниця сучасного візуального мистецтва відкриє для слухачів унікальні сторінки з історії медіамистецтва.
• Якщо ви цікавитесь сучасними тенденціями у галузі культури і хочете дізнатись, що буде популярним у другому десятилітті ХХІ століття, то 26 березня досвідчена викладачка Галина Мєднікова дасть відповіді на всі запитання в авторській лекції.

• Однією з актуальних тем сучасної гуманітарної думки є тема ментальності. І саме культурологічний підхід дає змогу відкрити для себе цю цікаву тему не лише з теоретичного, а й з практичного боку. 27 березня у стінах університету Лариса Осадча поділиться багаторічними напрацюваннями з культурології ментальності.

• На зустрічі 28 березня присутні переглянуть і обговорять уривки відомих кінострічок, мультсеріалів і коміксів. Сергій Русаков, дослідник і викладач, запропонує погляд культуролога на улюблені твори масової культури.

Реєстрація на безкоштовні лекції з культури і мистецтва: https://goo.gl/forms/i7AYPvbUAy6JPEND2 

Додаткова інформація