У січні стартує факультетський онлайн-курс з культурології

ava11

Сучасна освіта все більше стає доступною для кожного, адже довкола нас рясніє низка запрошень на різноманітні курси та семінари. От тільки все дедалі складнішим стає можливість виділяти час на вдосконалення своїх знань і себе. Саме тому набирає обертів феномен масових онлайн-курсів, який дає змогу отримати фахову освіту в зручний час. І що важливо – без втрати змісту.

Детальніше...

Культурологічна зустріч з Вадимом Карп'яком

xf2JVrZVuJ8

27 жовтня факультет філософської освіти і науки організував в арт-просторі «SKLO» зустріч з культурологом і телеведучим Вадимом Карп'яком. Під час розповіді гість окреслив роль гуманітарія в сучасному світі, особливості культурології та вплив медіа на сприйняття дійсності.

Детальніше...

Виставка картин Олександра Клименка

oleksandr klimenkoКафедра культурології запрошує відвідати виставку «Паломництво на Схід» Олександра Клименка – класика постмодерного вітчизняного живопису та найдорожчого сучасного художника України.

Виставка триватиме в арт-просторі «Sklo» до середини червня, а відкриття відбудеться 26 травня о 18:00.

Виставка Олександра Клименка присвячена культурам Сходу: Японії, Індії і Китаю. Автор представить більшість нових картин, яких ніхто ще не бачив і кілька більш ранніх, котрі розкривають тему проекту.

Детальніше...

Зустріч з Михайлом Шамановим

 

rBGBKX 9aZM

4 жовтня факультет філософської освіти і науки організував в університетському арт-просторі «SKLO» культурологічну зустріч з відомим телеведучим Михайлом Шамановим. Публікуємо враження студентів нашого факультету.

Детальніше...

Презентація монографії Сергія Капранова на факультеті філософської освіти і науки НПУ ім. Драгоманова

Сергій Віталійович Капранов спілкується зі студентами ФФОНу

З ініціативи кафедри культурології факультету філософської освіти і науки НПУ ім. Драгоманова 28 квітня 2016 року відбулася презентація монографії відомого українського сходознавця Сергія Капранова, під час якої автор спілкувався зі студентами і викладачами, а також відповідав на питання.

Детальніше...

Дочірні категорії

Додаткова інформація