Подяка за активну участь студентів

podyaka2014На ім'я директора Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова професора І. Дробота надійшов лист від директора Київського молодіжного центру праці А. Рубана, в якому висловлюється вдячність за активну участь студентів у толоці на території Київського велотреку.

Громадянське і екологічне виховання є невід'ємною частиною навчально-виховного процесу в Інституті філософської освіти і науки. «Студент повинен показувати приклад іншим, особливо студент педагогічного вишу, – переконаний професор І.І. Дробот. – Тому на пропозицію Київського молодіжного центру праці взяти участь в акції по розчищенню території велотреку, який знаходиться біля нашого навчального корпусу, студенти зреагували миттєво».