Екватор культурологічної практики

00Щороку для студентів ІІ курсу напряму «Філософія» і «Дизайн» організовується культурологічна практика, яка має на меті ознайомити студентів з діяльністю провідних культурно-мистецьких закладів столиці. Протягом місяця студенти відвідують найкращі музеї і виставки, читають культурологічні книжки і переглядають фахові кінострічки.

Наразі студенти вже пройшли половину культурологічної практики і встигли за цей час стати активними учасниками екскурсій у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, Музеї історії Києва, Музеї костюма і стилю «Victoria Museum», Міжнародному Центрі сучасного мистецтва «PinchukArtCentre». Також програма практики передбачає індивідуальне відвідування арт-подій, тому студентами було відвідано творчу виставку Олександра Ройтбурда «Метафізика Міфу» у MANDARIN MAISON, виставку сценографії «Сам собі режисер» в Інституті проблем сучасного мистецтва НАМ України, виставку «Нічого» в арт-центрі «Я галерея».

01 min

02 min

Заходи викликають у студентів різні враження, адже практика організовується в один час для різних спеціальностей. Тому щотижня відбувається семінар-обговорення з методистами кафедри культурології та філософської антропології факультету філософської освіти і науки. Під час обміну думками студенти мають можливість пізнати особливість сучасних арт-процесів, поглибити знання з культури і мистецтва, зрозуміти особливості свого фаху і колег. Наприклад, під час візиту до Музею історії Києва студенти напряму «Дизайн» акцентували увагу на специфіці експозиції, а студенти-філософи зосередились на смислових акцентах різних культурно-історичних епох міста.

03

04

Попереду ще два насичених тижні культурологічної практики і не менш знакові культурно-мистецькі заклади і екскурсії – Національний заповідник «Софія Київська», Національний музей історії України, Національний музей народного українського декоративного мистецтва, Музей історичних коштовностей, Музей Української революції 1917-1921р. та ін.

05

 

Додаткова інформація