«Як скласти ЗНО з історії на 200 балів»

0111 жовтня декан факультету філософської освіти і науки, доктор історичних наук, професор Іван Дробот провів інтерактивне заняття на актуальну тему – ЗНО з історії. Захід відбувся в рамках Praxis Camp, яку організовувала Школа мислення і комунікацій Praxis Малої академії наук України.

Praxis Camp відбувався протягом тижня на базі Учбово-рекреаційного центру «Міжнародного центру дитячої наукової творчості» НЦ «МАНУ» і об’єднав молодь, яка прагне філософувати і активно пізнавати світ. Саме такими студентами пишається Факультет філософської освіти і науки Драгомановського університету, тому в рамках співпраці було організовано зустріч професора Івана Дробота з школярами-учасниками осіннього навчального табору.

Іван Іванович, як історик і організатор освіти, розуміє складнощі з якими зустрічається абітурієнт під час написання зовнішнього незалежного оцінювання, тому зумів вдало поділитись власним досвідом пізнання історії і особливостями вступної кампанії. «Ставте високі цілі і обов’язково їх досягнете», - підкреслив декан.

 

 

Додаткова інформація