I Міжнародна науково-практична заочна конференція «‬Наукові пошуки: актуальні проблеми теорії і практики»

Запрошуємо взяти участь в‭ ‬І‭ ‬Міжнародній науково-практичній заочній конференції‭ «‬Наукові пошуки:‭ ‬актуальні проблеми теорії і практики».
Конференція відбудеться‭ ‬14‭ ‬квітня‭ ‬2014‭ ‬р.‭ ‬і пройде‭ ‬в дистанційній формі.‭ ‬Напрями роботи конференції:‭ ‬філософія,‭ ‬культурологія,‭ ‬психологія,‭ ‬педагогіка,‭ ‬історія.

gum-korpus1Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні‭ «‬Гуманітарний корпус‭» – ‬збірник наукових статей,‭ ‬який надсилається авторам і викладається на сайті‭ ‬http://arpnp.in.ua/.‭ ‬Збірці присвоюються ISBN,‭ ‬УДК,‭ ‬ББК.‭ ‬Обов'язкові примірники надсилаються до Книжкової палати України та провідних бібліотек країни.

Заявки на участь приймаються до‭ ‬12‭ ‬квітня‭ ‬2014‭ ‬р.‭ ‬на‭ ‬e-mail:‭ ‬gum-korpus‭(‬at‭)‬ukr.net.

Організатори:‭ ‬НПУ імені М.П.‭ ‬Драгоманова‭ (‬Інститут філософської освіти і науки,‭ ‬Інститут педагогіки та психології‭)‬ та‭ ‬ГО‭ ‬«Академія розвитку психологічної науки і практики‭»‬.

Завантажити інформаційний лист.‭