Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОСВІТИ І НАУКИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА» (6 березня 2020 р.)

afishКонференція відбудеться 6 березня 2020 р. у дистанційній формі. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні «Гуманітарний корпус» – збірник наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті http://filosof.npu.edu.ua/ (рубрика «Видання»). Збірник розміщується в репозитарії Наукової бібліотеки  НПУ імені М.П. Драгоманова.

Збірці присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. Обов’язкові примірники надсилаються до Книжкової палати України та провідних бібліотек країни.

Заявки на участь приймаються до 5 березня 2020 року.

Детальніше: Міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОСВІТИ І НАУКИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»...

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НАУКОВІ ПОШУКИ: АКТУАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ, ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

afisha

Конференція відбудеться 30 січня 2020 р. у дистанційній формі. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні «Гуманітарний корпус» – збірник наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті http://filosof.npu.edu.ua/ (рубрика «Видання»). Збірник розміщується у репозитарії Наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова. 

Збірник наукових праць схвалюється до друку Вченою радою Факультету філософії та суспільствознавства НПУ імені М.П. Драгоманова. Збірнику матеріалів присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. 

Заявки на участь приймаються до 29 січня 2020 року на e-mail: gum-korpus@ukr.net

Детальніше: МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НАУКОВІ ПОШУКИ: АКТУАЛЬНІ ДОСЛІДЖЕННЯ, ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»

ХХIII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ГУМАНІТАРНИХ НАУК У ДОСЛІДЖЕННЯХ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ» (20 грудня 2019 р.)

afishaКонференція відбудеться 20 грудня 2019 р. у дистанційній формі. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні «Гуманітарний корпус» – збірник наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті http://filosof.npu.edu.ua/ (рубрика «Видання»). Збірник розміщується в репозитарії Наукової бібліотеки  НПУ імені М.П. Драгоманова.

Збірці присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. Обов’язкові примірники надсилаються до Книжкової палати України та провідних бібліотек країни.

Заявки на участь приймаються до 19 грудня 2019 року.

 

Детальніше: ХХIII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ГУМАНІТАРНИХ НАУК У...

VII Міжнародна науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРНИМИ ПРОЕКТАМИ І КРЕАТИВНА ІНДУСТРІЯ» (13 березня 2020 року)

Violet and Peach Brushstroke Artists Influencer Facebook Cover

Кафедра культурології та філософської антропології факультету філософії та суспільствознавства Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує взяти участь у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Управління культурними проектами і креативна індустрія», яка відбудеться 13 березня 2020 року у дистанційному форматі. За результатами конференції буде видано збірник конференції «Культурологічний альманах». Реєстрація учасників та прийом тез відбувається до 12 березня 2020 р.
 

Детальніше: VII Міжнародна науково-практична конференція «УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРНИМИ ПРОЕКТАМИ І КРЕАТИВНА...

Х Міжнародна наукова конференція "Інноваційні технології в галузі культури" (15 листопада 2019 р.)

imgКонференція відбудеться 15 листопада 2019 р. у дистанційній формі. Матеріали конференції будуть опубліковані в науковому виданні «Культурологічний альманах» – збірник наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті факультету http://filosof.npu.edu.ua/ua/vydannia. Учасники конференції також отримують іменні сертифікати.

Збірці присвоюється міжнародний книжковий номер ISBN. Обов’язкові примірники надсилаються до Книжкової палати України та провідних бібліотек країни. Книжка завантажується в репозитарій Наукової бібліотеки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Інформація про захід у ФБ: https://www.facebook.com/events/655106428345054/

Детальніше: Х Міжнародна наукова конференція "Інноваційні технології в галузі культури" (15 листопада 2019 р.)

Додаткова інформація