15 квітня відбудеться VIII фестиваль релігійного мистецтва
Кафедра культурології Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та МГО «Молодіжна асоціація релігієзнавців» запрошують відвідати 15 квітня 2015 року VIII Фестиваль релігійного мистецтва в Києві, присвячений 180-річчю НПУ імені М.П. Драгоманова, 10-річчю ІФОН та 50-річчю кафедри культурології.
Бог і проблема насильства
24 листопада поточного року в центральному корпусі НПУ імені М.П. Драгоманова (вул. Прогова 9) відбудеться відкрита лекція доктора Раві Захаріаса на тему «Бог і проблема насильства». Більше інформації ви можете дізнатися на сайті Української євангельської теологічної семінарії.
Початок о 10 годині.
Вхід вільний
Увага! Велике прохання зареєструватися у поданій формі
За довідками звертатися по телефону 044 401 82 41 або 095 154 77 49
Бог і проблема насильства. - лекція Раві Захаріаса [відео]
У минулий понеділок відбулася відкрита лекція богослова, професора теологічного коледжу Вікліф-Хол Оксфордського університету Раві Захаріаса на тему «Бог і проблема насильства». Пропонуємо вашій увазі відео-запис цієї лекції: |
В ІФОНі відбулась культурологічна конференція
5 листопада в арт-просторі «Sklo» Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Ціннісні зміни молоді і сучасні форми культуротворчості». Захід, який мав на меті осмислити нові процеси соціокультурної реальності, став продовженням минулорічної конференції «Філософія і релігія в просторі сучасної культури», але водночас він започатковував традицію проведення конференцій нового культурологічного напряму.
В драгомановському університеті розпочинається VІІІ «Тиждень мистецтв»
З 24-го по 28 листопада 2014 року Інститут філософської освіти і науки організовує VІІІ «Тиждень мистецтв» – низку культурологічно-освітніх заходів, які відбуваються протягом тижня на базі арт-поверху «15» гуманітарного корпусу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.
В середу, 11 листопада 2015 року, о 9:30 відбудеться відкрита лекція на тему: «Релігійна дипломатія та примирення»
Лектор: Вільям Тімоті (Тім) Паунолл — міжнародний експерт з переговорів та посередництва у розв'язанні проблем, виконавчий директор Центру з врегулювання конфліктів при Інституті права Пеппердинського університету (США). Викладає курси з переговорів, посередництва і медіації у вирішенні спорів на національному та міжнародному рівнях. Академічна програма з альтернативного врегулювання спорів розроблена за його участі визнана однією з найкращих у світі.
Професор Паунолл особливо відомий як посередник у розв'язанні затяжних конфліктів, які зайшли в глухий кут та мають виразну емоційну складову. Він консультує і здійснює керівництво переговорними процесами, проводить тренінги, курси та семінари з переговорів, посередництва та управління конфліктами. Підготував близько десяти тисяч фахівців на національному та міжнародному рівнях.
Паунолл є також директором проекту Паціс/Мир (the Pacis Project), що досліджує релігійну складову дипломатії. В рамках цього проекту він брав участь роботі над конфліктами на Близькому Сході. У 2011 році проект був відзначений Американською асоціацією з врегулювання конфліктів, а Паунолла було названо «Миротворцем року».
Лекція проходитиме за адресою: НПУ імені М.П. Драгоманова, вул. Пирогова 9, аудиторія 340.
Відкрита лекція-дискусія про практику проведення проект-менеджменту
В межах підготовки фахівців зі спеціальності «менеджмент культурних проектів», 24 квітня 2015 року з 17:00 відбудеться відкрита лекція-дискусія на тему «Практика проведення проект-менеджменту» за участю менеджера проекту з досліджень МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (Мажная Альона Миколаїівна).
Захід відбудеться в аудиторії 9-9 гуманітарного корпусу НПУ імені М.П. Драгоманова (Київ, вул. Тургенєвська 8/14, поверх)
Вайшнавізм крізь століття
Студенти, аспіранти, викладачі і наукові співробітники запрошуються для участі у V Міжнародній релігієзнавчій школі «Вайшнавізм крізь століття», що відбудеться в період з 22 січня по 6 лютого 2015 року. Школа буде проведена у кількох містах Індії для отримання учасниками більш широкого уявлення про вайшнавізм та його сучасний стан у світі.
Кінцевий термін подачі заявки на участь стікає 10 січня 2015 року.
Детальніше про захід ви можете дізнатися з інформаційного листа:
Викладачі кафедри культурології вшанували Тараса Шевченка
14 березня на засіданні кафедри культурології обговорено низку поточних питань: теми бакалаврських та магістерських робіт, стан соціально-виховної роботи зі студентами, рекомендація до друку монографії професора Євгенії Більченко.
Виставка картин Олександра Клименка
Кафедра культурології запрошує відвідати виставку «Паломництво на Схід» Олександра Клименка – класика постмодерного вітчизняного живопису та найдорожчого сучасного художника України.
Виставка триватиме в арт-просторі «Sklo» до середини червня, а відкриття відбудеться 26 травня о 18:00.
Виставка Олександра Клименка присвячена культурам Сходу: Японії, Індії і Китаю. Автор представить більшість нових картин, яких ніхто ще не бачив і кілька більш ранніх, котрі розкривають тему проекту.