Лекція Михайла Кальницького

kalnyckyi

10 березня 2016 р. в Національному педагогічному університеті відбудеться лекція києвознавця, культуролога Михайла Кальницького на тему: «Київ і освіта: погляд крізь століття». Захід відбудеться о 12:30 в ауд. 231 головного корпусу. Запрошуються студенти та викладачі!

Михайло Кальницький – учасник численних історичних, краєзнавчих, культурологічних наукових конференцій. Активно займається вивченням та охороною культурної спадщини Києва та України. Входить до складу колегії Головної ради Українського товариства охорони пам'яток історії та культури. Член редколегії та автор значної кількості статей тому «Київ» Зводу пам'яток історії та культури України (три книги тому видані у 1999, 2004 та 2011 роках). Проводив пошук архівних матеріалів для проектів реставрації та відтворення історичних будівель Києва (комплекс Михайлівського Золотоверхого монастиря, Миколаївський собор Покровського монастиря, Різдвяна церква на Подолі, Кловський палац та ін.). Член комісії з питань найменувань та пам'ятних знаків Київської міської державної адміністрації.

Організаторами заходу є Факультет філософської освіти і науки та Факультет соціально-психологічних наук та управління НПУ імені М.П. Драгоманова. 

Додаткова інформація