Бакуменко Олександр Петрович

bakumenkoop

БАКУМЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ. Кандидат історичних наук, доцент, працює на кафедрі з 2012 р. Кандидат історичних наук, працює на кафедрі з вересня 2013 року на посаді доцента. Освіта: закінчив з відзнакою у 1984 році Київський державний педагогічний інститут імені О.М. Горького, історичний факультет за спеціальністю «Історія, суспільствознавство та методика виховної роботи».

Фахова діяльність: викладач історії та суспільних дисциплін у Київських педучилищах №№ 1,2 (1986 – 1988) асистент кафедри історії КПРС, аспірант у Київському інституті народного господарства ім. Д.С.Коротченка (1988 – 1992), викладач історії та суспільних дисциплін у Київському технікумі радіоелектроніки (1992 – 1993), доцент, завідувач кафедри у Київському інституті Військово-Повітряних Сил ( 1993 – 2000), доцент кафедр історії, суспільних дисциплін, всесвітньої історії та політології, правознавства, завідуючий навчальним відділом , в.о. проректора з наукової роботи, заочного та дистанційного навчання, директор Міжрегіонального гуманітарного інституту, декан Міжрегіонального факультету Київського славістичного університету (2000 – 2013).

Коло професійних інтересів: філософія та теорія історії, здійснення нової економічної політики в Українській СРР (1920-ті рр.), історія соціальних, політичних, державних і військових інститутів. Дисципліни які викладає: Дискурси глобалізації, історія української державності, інтеграція ЄС: історія, теорія, інститути.

Додаткова інформація