Фільтр
 • Щодо початку занять для 4 курсу (весна 2015)

  Повідомляємо, що аудиторні заняття для студентів 4 курсу, які закінчили практику (групи 41філос.р, 42філос.п, 43філос.с, 44культ.м, 45культ.т. ), розпочинаються з понеділка 30.03.2015р.

   
 • Екскурсія в Музеї Історії Києва: культурологи вивчають столицю

  Загальне фото першого курсу ІФОН (2015) в музеї Києва

  17 березня культурологи І курсу продовжили знайомство з історичною складовою української культури, завітавши в Музейно-виставковий центр «Музей Історії Києва». Не минув тиждень після відвідання Музею шістдесятництва як молодь вирішила заглибитись в києвознавчий аспект, який більше тисячі років є найвпливовішим для національної культури.
  Публікуємо враження Світлани ФАРИНИ від побаченого і почутого в музеї.

 • Культурологи відвідали Музей шістдесятництва

  Студенти в музеї шістидесятництва11 березня студенти І-го курсу напряму «Культурологія» відвідали Музей шістдесятництва. Студенти ІФОНу з особливим зацікавленням відвідують мистецькі проекти і музейні установи, які стосуються української культури, адже фахівець в галузі культури і філософії повинен розумітись на рідній культурі. Публікуємо враження від відвідання музею студентки І курсу Світлани ФАРИНИ.

 • Презентація програми Work and Travel USA

  Молода пара під прапором в США

  Запрошуємо студентів на презентацію програми для студентів НПУ імені М.П. Драгоманова 12-го березня о 13:00 в аудиторії 3-4 (3поверх) гуманітарного корпусу.

 • Вшанування пам’яті Небесної сотні

  Хрест Небесної Сотні біля гумкорпусу НПУ Драгоманова2-го березня викладачі та студенти Інституту філософської освіти і науки розпочали весняний семестр з вшанування пам'яті Небесної сотні.

 • Обмін досвідом

  IMG 631922 березня відбувся майстер-клас "Секрети написання наукових робіт". Незважаючи на суботу і перші теплі промінчики сонця, молоді науковці ІФОНу уважно дослухались порад Басаурі Зюзіної Анни Марії, викладача, автора понад 20 наукових робіт.

 • Виставка вакансій «День кар’єри НПУ 2014»

  denkarery2014-logo20 березня 2014 року з 10:00 до 15:30 в холі першого поверху гуманітарного корпусу пройде перша виставка вакансій, де роботодавці презентуватимуть кар'єрні можливості, вакансії, програми стажувань та пропозиції з неповною зайнятістю для студентів та випускників всіх інститутів НПУ імені М.П. Драгоманова.

 • День відкритих дверей Інституту філософської освіти і науки

  День відкритих дверей Інституту філософської освіти і науки

  відбудеться 24 квітня 2014 року

  Запрошуємо абітурієнтів та батьків, випускників і друзів Інституту філософської освіти і науки на День відкритих дверей. Ви зможете ознайомитись з перевагою здобуття філософської, культурологічної, дизайнерської освіти. В цей день абітурієнти зможуть відчути атмосферу вищого навчального закладу – поспілкуватись з викладачами і студентами Інституту, дізнатись про можливості, які відкриваються після здобуття освіти з вуст випускників. 24 квітня 2014 року Інститут філософської освіти і науки святкуватиме дев'ятиріччя, тому всі гості запрошуються на святковий концерт.

  Ласкаво просимо до провідного навчального підрозділу Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова!

 • День відкритих дверей НПУ

  15 березня 2014 року студенти і викладачі презентували ІФОН на «Дні відкритих дверей НПУ». Пропонуємо вашій увазі фотопогляд на цей день Катерини Носової.

 • ІФОН вшановує Тараса Шевченка

  IMG 7447-001Студенти та викладачі Інституту філософської освіти і науки до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка відвідали виставку «ШЕВЧЕНКО/MANIA», яка проходила в Національному культурно-мистецькому комплексі «Мистецький Арсенал». Виставка дозволяє по-новому поглянути на життя і творчість Великого Українця.

 • «Вечірній Кобзар»

  afisha-shevchenko12 березня 2014 р. о 18:30 відбудеться творчий захід «Вечірній Кобзар». Студенти та викладачі Інституту філософської освіти і науки вшанують пам'ять Т.Г. Шевченка, 200-річчя від дня народження якого святкує весь світ.

 • Кращий студент – 2014

  Навесні в Інституті філософської освіти і науки традиційно проводиться перший етап огляду-конкурсу «Кращий студент НПУ імені М.П. Драгоманова».

Додаткова інформація