В ІФОНі відбулась ІІ Всеукраїнська олімпіада для школярів з філософії

Директор ІФОНу вручає грамоту переможиці 2 олімпіади з філософії для школярів

5-6 грудня Інститут філософської освіти і науки Драгомановського вишу спільно з Центром «Мала академія наук» провели ІІ Всеукраїнську олімпіаду з філософії для школярів. Більше 70 школярів з усіх куточків України завітали в наш університет, щоб зробити перші кроки у філософському осмисленні сьогодення.

Детальніше: В ІФОНі відбулась ІІ Всеукраїнська олімпіада для школярів з філософії

ІІ Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів

Реєстрацію продовжено! Для мешканців міста Києва до 4 грудня, а для учасників з інших міст України — до 1 грудня. Різниця в датах пов’язана з організацією перебування гостей в столиці.

Детальніше: ІІ Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів

Урочиста посвята в першокурсники, спілкування з викладачами і квест-знайомство

Шановні першокурсники!

Вітаємо Вас зі вступом до Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова!

Вибір спеціальності, який ви зробили цього літа є одним з найбільш визначальних кроків у житті кожного з Вас. Тому під час навчання в ІФОНі для вас викладатимуть знані філософи, культурологи і дизайнери, які своєю педагогічною майстерністю допоможуть поринути в основи майбутнього фаху. Для того, щоб ви мали змогу реалізувати свій науковий, організаторський, творчий потенціал, а може і просто молодіжний запал, в нашому інституті активно діють органи студентського самоврядування.

Це лише дещиця того цікавого і нового, що вас очікує в наступні роки! Для детального знайомства і занурення в студентське життя запрошуємо 31-го серпня 2015 року в гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова (вул. Тургенєвська, 8-14). В цей день відбудеться урочиста посвята в першокурсники, спілкування з викладачами і кураторами, а також квест-знайомство.

 Час Подія  Місце 
 11:30  Квест-знайомство Перший поверх гуманітарного корпусу НПУ 
 13:00  Урочиста посвята в першокурсники ІФОН Актова зала гуманітарного корпусу НПУ (другий поверх) 
 14:30  Знайомство з академічними і студентськими кураторами 15-ий поверх гуманітарного корпусу 

Чекаємо на зустріч з Вами!

Дочірні категорії

Додаткова інформація