Фільтр
 • ІХ «Тиждень мистецтв» відкрито

  9 Тиждень Мистецтв 23-11-2015 Відкрито!Сьогодні відбулось відкриття традиційного осіннього заходу Інституту філософської освіти і науки, яке щороку привертає до себе увагу. Цьогоріч «Тиждень мистецтв» вперше проводиться в арт-просторі «Sklo» і за сприяння Polyartgallery студенти, викладачі і гості університету мають змогу побачити першу персональну виставку Микити Сторожкова «Таємничість символів».

  Після сенсаційної інсталяції Жанни Кадирової у вересні і чудової виставки «EcoВiruchiy» у жовтні, «Тиждень мистецтв» в арт-просторі став новим рівнем проведення культурно-мистецьких заходів в Драгомановському університеті. Плідна співпраця організаторів підтверджується інтересом багатьох сьогоднішніх гостей та сюжетами, які готуються в ефір телеканалів «1+1» та «Київ».

 • ІФОН запрошує на ІХ «Тиждень мистецтв»

  Tayemnichistsimvoliv

  23-го листопада в НПУ імені М.П. Драгоманова розпочнеться ІХ «Тиждень мистецтв», який організовується Інститутом філософської освіти і науки у співпраці з арт-простором «Sklo» та проектом PolyArtGallery.

 • Живі - фільм до роковини голодомору

  26 листопада в ІФОНі відбудеться показ документального фільму «Живі», присвяченого роковині голодомору. 

  Живі - фільм про голодомор

 • Лекція "Метафізика війни"

  metafizika-viyny-iryny-malyshkoВ середу,‭ ‬19‭ ‬листопада,‭ ‬в ІФОНі відбудеться‭ ‬відкрита лекція доктора філософських наук Ірини Малишко‭ «‬Метафізика війни‭»‬.‭ ‬Запрошуємо студентів та викладачів.‭

 • Незабаром

 • День відкритих дверей в ІФОНі - 15.11.2014

  vidkryty-dvery-ifonВітаємо майбутніх абітурієнтів!

  Незабаром, 15 листопада 2014 року відбудеться

   

  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
  в Інституті філософської освіти і науки
  Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

  vidkryty-dvery

   

   

  Візьміть участь у майстер-класах та тренінгах,
  прослухайте лекції провідних фахівців з філософії, психології, культурології, дизайну і реклами.

   

   

  Крім того!
  Особлива пропозиція:

   

  Участь у І Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів!

  Відчуй себе філософом на один день і звільни свій розум!

   

  В день відкритих дверей ІФОН Ви познайомитися з керівництвом та викладачами, побуваєте на тренінгу з професійного самовизначення, почуєте що думають фахівці про "Like" в соціальних мережах та багато іншого.

   

   

  Приходьте! Ми чекаємо на Вас.
  Хто зна, можливо це доля? ;)

 • День відкритих дверей в нашому університеті

  2014Університетська родина та ректор Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, академік Віктор Андрущенко запрошують до вишу на День відкритих дверей, що відбудеться 29 листопада 2014 року. Університет протягом дня буде відкритий для усіх бажаючих познайомитись з академічною атмосферою високого інтелекту та науки. Урочистості розпочнуться в актовій залі головного корпусу о 10.30 год.

Додаткова інформація