Кафедра філософії оголошує конкурс філософського есе серед студентів Інституту філософської освіти і науки на тему: «Ніхто не навчить людину філософії, якщо...».

Всі, хто бажає взяти участь в конкурсі повинні до 13 листопада 2014 року до 18 год представити роботу на кафедру філософії (каб. 3-13).

Робота виконується анонімно під псевдонімом, до аркушу окремо додається заклеєний конверт, у якому міститься інформація про автора (ПІП, псевдонім, спеціальність, курс, група). Псевдонім також має бути зазначено і на самому конверті. Роботи подавати на кафедру філософії.

Вимоги щодо оформлення: обсяг до 2 аркушів А4, шриф Times New Roman, 14 кегль, міжрядковий інтервал 1,0.

Голова комісії – завідуюча кафедрою філософії, доктор філософських наук, професор Мозгова Н.Г. До складу комісії входять викладачі кафедри філософії.

Нагородження переможців сертифікатами відбудеться 15 листопада 2014 року о 10.00 під час проведення Круглого столу на аналогічну тематику для викладачів, аспірантів, студентів та абітурієнтів в рамках святкувань Всесвітнього дня філософії, 10-річчя ІФОН та Дня відкритих дверей в ІФОН.

У якості нагороди автори кращих робіт отримають додаткові бали до одного екзамену з обраних переможцями предметів (інформація в інформ-листі в додатку).

infolist-konkurs-den-filosofa.pdf