Вітання ІФОН від Василя КременяРектору Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова
академіку В. П. Андрущенку

Директору Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова
професору І.І. Дроботу

Колективу Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова

Шановний Вікторе Петровичу!
Шановний Іване Івановичу!
Шановні колеги!

Щиро, сердечно, з гордістю за результати десятирічної праці, вдячністю за високопрофесійну викладацьку й організаторську роботу та сподіванням на нові успіхи, вітаю з 10-річчям Інституту філософської освіти і науки!

Філософська освіта і наука в сучасному бурхливому й швидкоплинному світі набуває особливої ролі і значення для розвитку суспільства якскладова утворення світогляду, збереження ментальності, ствердження моральності. Таке розуміння об'єднало зусилля творців Інституту: ректора НПУ імені М.П. Драгоманова Віктора Петровича Андрущенка, який виступив з ідеєю про утворення навчально-методичного і наукового підрозділу, директора-організатора Інституту Івана Івановича Дробота, завідувачів кафедр-засновників – Григорія Івановича Волинку, Віктора Дмитровича Бондаренка, Тамару Вікторівну Розову, Людмилу Петрівну Вовк, Олексія Григоровича Мороза, Любов Василівну Долинську, Наталію Миколаївну Дем'яненко, Наталію Василівну Гузій та багатьох інших професорів і викладачів. Неможливо переоцінити їхні зусилля з виховання молодого покоління – випускників за трьома напрямами – «Філософія», «Культурологія» і «Дизайн», які стають гідними фахівцями й достойними громадянами нашої країни.

Філософська освіта в Україні веде свій відлік від славетної Києво-Могилянської академії, звичаїв Університету Святого Володимира, ідей Київського інституту народної освіти. Інститут філософської освіти і науки – на шляху гідного продовження філософських традицій нашої культури, збереження і передавання нащадкам їхньої високої духовної спадщини.

Шановний Вікторе Петровичу! Шановний Іване Івановичу! Шановні члени професорсько-викладацької та студентської спільноти Інституту філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова! У цей урочистий день зичу Вам міцного здоров'я, миру, злагоди, нових задумів і здобутків в ім'я розквіту незалежної України!

Голова Наглядової ради НПУ імені М.П. Драгоманова,
Президент НАПН України,