afisha-shevchenko12 березня 2014 р. о 18:30 відбудеться творчий захід «Вечірній Кобзар». Студенти та викладачі Інституту філософської освіти і науки вшанують пам'ять Т.Г. Шевченка, 200-річчя від дня народження якого святкує весь світ.

На вечорі для вас декламуватимуть улюблені поезії Кобзаря студенти І курсу ІФОНу: Макарова Інна, Заболотна Тетяна, Батуріна Ганна, Миронова Наталія, Алєксєєва Вікторія. Безсмертну і актуальну нині творчість Великого Українця ви також почуєте з вуст студентів ІІ курсу нашого Інституту: Крикончук Тетяна, Лапа Світлана, Азаркіна Ольга, Мазуренко Альона та Хоменко Вікторія. Мистецтвом виразного читання творчості Т.Г. Шевченка поділяться аспірантка кафедри культурології Ляшенко Наталія та старший викладач кафедри культурології Русаков Сергій.

Вечір пам'яті відбудеться в залі Наукової бібліотеки гуманітарного корпусу (четвертий поверх), тому затишна атмосфера і творчий настрій гарантований всім гостям!